Hakkımızda

Çiçek Antalya Ltd. Şti.

ÇiçekAntalya İnternet Hizmetleri Organizasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. Firmamız 34 yılı aşkındır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sektörel anlamda kazandığı bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda değerlendirip, her gün gelişerek ve büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sektörün öncüsü olan Çiçek Antalya %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermektedir. Günlük taze ürünlerle ve kullandığı 1. Sınıf malzemelerle sektördeki rakiplerinden bir tık önde olan firmamız, kaliteli ve öz güvenli olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Çiçek ve Organizasyon konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Çiçek ve Organizasyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Ahmet Zeki GÖKMEN / Gökhan Galip GÖKMEN

Çiçek Antalya İnternet Hizmetleri Organizasyon San. Ltd. Şti.

Güzeloba Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No=7/ B Muratpaşa /Antalya

Tel: 0242 349 30 30 Fax: 0242 349 36 36

e-mail : info@cicekantalya.com.tr

web: www.cicekantalya.com.tr

Çiçek antalya, çiçek antalya çiçek sepeti, Çiçekantalya çiçekçilik, çiçek siparişi, antalya lara çiçek siparişi, lara çiçek sepeti

Çiçek Antalya
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

ÇİÇEKANTALYA İnternet Hiz Org. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
12:22
×
Whatsapp   Ara